Laser Co2

      muzyka

501 129 378 ul. Partyzantów 79 c, 10-402 Olsztyn  kontakt@epi-centrum.pl

LASER CO2

Newsletter

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami?
Zapisz się do naszego newslettera wysyłając nam swojego emaila, a żadna Cię nie ominie.

 

Laser frakcyjny CO2, to jedno z ulubionych narzędzi, zarówno wśród lekarzy dermatologów, kosmetologów, jak i pacjentów, którym doskwierają zmarszczki, blizny, rozstępy i inne niedoskonałości. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania ofertę naszego gabinetu uzupełniliśmy o profesjonalne zabiegi laserem frakcyjnym CO2

Usuwanie blizn i przebarwień

Nowoczesny laser znajduje wszechstronne zastosowanie nie tylko w redukcji zmarszczek, ale i usuwaniu znamion, blizn i przebarwień. Z powodzeniem zmniejsza i wygładza blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne i pourazowe, a także świetnie radzi sobie z przebarwieniami starczymi i nierównym kolorytem skóry.

Wykonanie zabiegu laserem frakcyjnym CO2 stymuluje naturalne procesy odnowy skóry, co ma szczególne znaczenie w przypadku różnego rodzaju blizn i przebarwień. Dodatkowo, skóra poddana zabiegowi jest wyraźnie odmłodzona i odżywiona, co doskonale wpływa na ogólną poprawę jej kondycji.

Laser na rozstępy

Laser frakcyjny CO2 doskonale sprawdza się też w przypadku rozstępów, będących częstym powodem kompleksów i dyskomfortu u zgłaszających się do nas pacjentów. Po zastosowaniu lasera rozstępy są mniej widoczne, zaś sama skóra staje się bardziej jędrna, napięta i lepiej odżywiona. Efekt liftingu jest widoczny niemal natychmiastowo.

Zaletą lasera frakcyjnego CO2 jest możliwość jego miejscowego stosowania w dowolnych obszarach ciała. Już jeden zabieg zmniejsza widoczność i głębokość rozstępów. Dla najlepszego efektu polecamy jednak laserowe usuwanie rozstępów w serii 2 lub 3 zabiegów. Dzięki temu wyrównaniu ulega zarówno faktura, jak i koloryt skóry objętej bliznami i przebarwieniami.

Laserowa likwidacja niedoskonałości

W salonie kosmetycznym Epi w Olsztynie bezpieczny zabieg laserem frakcyjnym CO2 wykorzystujemy również do usuwania:

  • różnego rodzaju kurzajek
  • brodawek
  • włókniaków
  • znamion
  • i zmniejszania porów

Każdy z zabiegów poprzedzamy wywiadem, na podstawie którego dobieramy zakres i moc działania lasera.

Czym jest Laser CO2?

To najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowanej w dermatologii – laser światłowodowy zbudowany z włókna szklanego. Wytwarza on strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą. Efekt działania to odmłodzenie skóry, usunięcie zmarszczek i blizn bez tworzenia widocznych i bolesnych ran.

Jak działa?

CO2 wykorzystuje światło lasera do usuwania małych obszarów naskórka i głębszych warstw skóry. Pobudza to komórki skóry-fibroblasty do produkcji kolagenu i macierzy zewnątrzkomórkowej. W ten sposób następuje wzmocnienie struktury skóry, dzięki czemu staje się bardziej jędrna i elastyczna. Laser CO2 redukuje także plamy starcze i przebarwienia. Jego stosowanie spłyca głębokie zmarszczki i poprawia napięcie skóry.
Przebieg zabiegu z laserem CO2
Po oczyszczeniu skóry, miejsce, które będzie poddane zabiegowi, jest znieczulane miejscowo (np. około 60-minutowe znieczulenie kremem Emla). W przypadku zabiegu wykonywanego w okolicach twarzy/oczu nakładane są specjalne okulary ochronne. Czas trwania zabiegu wynosi do 10 do 30 minut.

Efekty po zabiegu laserowym CO2

Pełna regeneracja skóry
Usunięcie blizn i rozstępów
Poprawa napięcia, jedrności i gęstości skóry
Spłycenie lub likwidacja zmarszczek
Zamknięcie rozszerzonych porów
Zmniejszenie efektów fotostarzenia skóry

Wskazania:

Zmarszczki i wiotkość skóry
Worki pod oczami
Poprawa elastyczności skóry
Soft-lifting
Rozszerzone pory, zaskórniki
Rozstępy
Usuwanie blizn
Zmiany pigmentowe, przebarwienia
Niejednolity odcień skóry
Uszkodzenia słoneczne
Szorstka skóra

Przeciwwskazania:
  • Choroba nowotworowa skóry
  • Ciąża

Działania niepożądane:
Efektem ubocznym jest dłuższy czas gojenia – do 7 dni. Skutki uboczne są na ogół niewielkie i mogą obejmować zaczerwienienie, obrzękniecie, pęcherze, guzki i rzadkie przypadki nierówności skóry.
Po zabiegu skóra może być nieco opuchnięta i podrażniona, zaczerwieniona, nadmiernie sucha, ze świądem i z miejscowym złuszczaniem, które może się rozpocząć około 1-2 dni po zabiegu. Po około 4 dniach po zabiegu podrażnienie znika i stan skóry wraca do normy. Aby złagodzić dyskomfort po zabiegu lekarze często zalecają chłodzenie skóry lodem w opakowaniach.

Zapraszamy również do naszej filii w Gdańsku

Muzyka: bank muzyki Front Music www.front-music.pl

© 2007-2019 Epi Centrum Olsztyn