Elementor #105

      muzyka

501 129 378 lub 662 169 602   ul. Partyzantów 79 c, 10-402 Olsztyn  kontakt@epi-centrum.pl

ZESPÓŁ

Marta Kasprowicz-Furmanczyk

Lekarz

5/5

Lek. Marta Kasprowicz-Furmanczyk jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku który ukończyła w 2016 roku. W roku 2017 zdobyła najwyższy wynik w Lekarskim Egzaminie Końcowym, przeprowadzanym wśród lekarzy stażystów Warmińsko – Mazurskiej Izby Lekarskiej, której jest stypendystka. Obecnie odbywa specjalizacje z zakresu dermatologii i wenerologii w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie. Prywatnie szczęśliwa żona, miłośniczka podróży i zwierząt.

Agnieszka Markiewicz

Lekarz

5/5

Agnieszka Markiewicz jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2011 roku. Od 2012 jest zatrudniona w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie, najpierw jako lekarz rezydent, obecnie jako specjalista dermatologii i wenerologii. Pracuje również na Warmińsko-Mazurskim Uniwersytecie Medycznym gdzie zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową. Bierze aktywny udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii klasycznej i estetycznej ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Jej szczególnym zainteresowaniem są małe zabiegu z zakresu dermatochirurgii.

Prywatnie szczęśliwa żona, miłośniczka gotowania, zdrowej i dobrej kuchni, sportów i podróży.

Jolanta Dziadkiewicz

kosmetyczka

5/5

tel. 501 129 378

W 1996 r. ukończyłam ART w Olsztynie na kierunku Ekonomika. Zawsze jednak czułam w sercu, że moją drogą jest zawód w branży beauty. W 2010 r. wybrałam wiec szkołę kosmetyczną w Olsztynie, a po jej ukończeniu cieszyłam się wymarzonym dyplomem. Spełniły się też moje zawodowe marzenia – rozpoczęłam prace w salonie kosmetycznym. Zdobyte doświadczenie nauczyło mnie wiele o sobie, oczekiwaniach klientów i zabiegach, które chciałabym wykonywać w przyszłości.
Zakres ukończonych szkół i praktyka zawodowa dały mi solidną bazę na rozwinięcie zainteresowań i realizacji marzeń o miejscu, gdzie każda kobieta będzie mogła poczuć się jeszcze piękniej.
Kocham to co robię i traktuję swoją pracę jako wyzwanie, a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie. Uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy tuż po zabiegu. Nie da się ukryć, że w swej pracy będę starała się dać z siebie bardzo dużo. Najbardziej jednak cieszę się, z zadowolonych klientów, to dla mnie największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Karolina Siedlecka

kosmetolog

5/5

tel. 662 169 602

Ukończyła Olsztyńską Szkołę Wyższą na kierunku Zdrowie Publiczne, Kosmetologia i Fizjoterapia. W branży kosmetycznej działa już od 10 lat. 

Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i specjalistycznych szkoleniach, uzyskując certyfikaty specjalisty. Jej specjalnością jest makijaż permanentny (posiada doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego wieloma metodami)  i medycyna estetyczna (lifting, botox, laseroterapia).  Praca jest jej hobby, a misją jest to, by kobiety czuły się piękne i zadbane. 

Uwielbia  tenis i zwierzęta. Wolny czas często spędza ze swoimi ukochanymi bulterierami – Cygą i Bingo.

 

Certyfikaty 

Zapraszamy również do naszej filii w Gdańsku

Muzyka: bank muzyki Front Music www.front-music.pl

© 2007-2019 Epi Centrum Olsztyn